Кухонний ніж Krauff Keramik 29-250-034
Фото 5 |
Krauff Keramik 29-250-034 сірий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff Keramik 29-250-034
Krauff 29-250-034 10.2 см 29-250-03410.2см | 216 грн. |
Krauff 29-250-034 | 200 грн. |
Ніж керамічний Krauff 10.4 см (29-250-034) | 216 грн. |
Ніж KRAUFF керамічний 10,4см 29-250-034. | 284 грн. |
Ніж керамічний Krauff 10.4 см (29-250-034) | 220 грн. |
Модификації Krauff Keramik 29-250-034
Ціни на Krauff Keramik 29-250-034 |
---|---|---|---|---|
Krauff Keramik 29-250-034 | від 200 грн. | 6 пропозицій | ||
Krauff Keramik 29-250-039 | від 200 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →