Кухонний ніж Krauff Keramik 29-250-035
Фото 4 |
Krauff Keramik 29-250-035 сірий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff Keramik 29-250-035
Усі ціни 6 →Krauff 29-250-035 12.5 см 29-250-03512.5см | 297 грн. |
Krauff 29-250-035 | 273 грн. |
Ніж керамічний Krauff 12.5 см (29-250-035) | 297 грн. |
Ніж KRAUFF керамічний 12,5см 29-250-035. | 377 грн. |
Ніж керамічний Krauff 12.5 см (29-250-035) | 302 грн. |
Ніж універсальний Krauff 29-250-035 12.5 см | 441 грн. |
Модификації Krauff Keramik 29-250-035
Ціни на Krauff Keramik 29-250-035 |
---|---|---|---|---|
Krauff Keramik 29-250-035 | від 273 грн. | 7 пропозицій | ||
Krauff Keramik 29-250-040 | від 321 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →