Кухонний ніж Krauff Grand Gourmet 29-243-012
Krauff Grand Gourmet 29-243-012 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff Grand Gourmet 29-243-012
Ніж слайсерний Grand Gourmet Krauff 29-243-012 | 615 грн. |
Ніж слайсерный Grand Gourmet Krauff 29-243-012 | 716 грн. |
Ніж слайсерный Grand Gourmet Krauff 29-243-012 | 559 грн. |
Ніж слайсерний Grand Gourmet Krauff 29-243-012 | 584 грн. |
Кухонний ніж Krauff Grand Gourmet 205 мм слайсерный коричневий (29-243-012 | 719 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →