Каструля Krauzer Baby 78300
Фото 5 |
Krauzer Baby 78300 0.7 л1.2 л |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauzer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauzer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauzer Baby 78300
Krauzer 12х7 см (78300) 12х7см(78300) | 419 грн. |
Каструля зі скляною кришкою Krauzer Baby 0.7 л (78300) | 489 грн. |
Каструля 0,6 л Krauzer Baby 12 см нержавіюча сталь арт. 78300 | 479 грн. |
Кастрюля зі скляною кришкою, 12X7CM KRAUZER LKA-165LSOGO-12C арт. 78300 | 449 грн. |
Каструля нержавіюча сталь 0,6л KRAUZER 78300 Baby Serie 12 см | 633 грн. |
Модификації Krauzer Baby 78300
Ціни на Krauzer Baby 78300 |
---|---|---|---|---|
Krauzer Baby 78300 | від 419 грн. | 6 пропозицій | ||
Krauzer Baby 78301 | від 455 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →