Кухонна мийка Hansgrohe S41 2-F400 43335800 480х520
Фото 4 |
Hansgrohe S41 S412-F400 43335800 |
|
5 років гарантії від виробника. Посилений борт для надійної фіксації змішувача. Є отвори для змішувача і клапан-автомата.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe S41 2-F400 43335800 480х520
Усі ціни 8 →Мийка для кухні вбудована Hansgrohe S41 S412-F400 нержавіюча сталь 4333580 | 14 813 грн. |
Кухонна мийка Hansgrohe S41 S412-F400 43335800 | 10 655 грн. |
Hansgrohe Кухонна мийка S412-F400 на стільницю 480х520 з сифоном automatic | 14 813 грн. |
Кухонна мийка Hansgrohe S41 (43335800) | 11 398 грн. |
Hansgrohe S41 (43335800) | 11 120 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Hansgrohe S41 2-F400 43335800
Ціни на Hansgrohe S41 2-F400 43335800 |
---|---|---|---|---|
Hansgrohe S41 2-F340 43334800 420х520 | від 9 915 грн. | 3 пропозиції | ||
Hansgrohe S41 2-F400 43335800 480х520 | від 10 655 грн. | 8 пропозицій | ||
Hansgrohe S41 2-F500 43336800 580х520 | від 10 040 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →