Всесезонна шина Kumho Road Venture MT KL71 30/9,5 R15 104Q
Відео 8Фото 24 |
Виберіть розмір шин
Kumho Road Venture MT KL71 30/9,5 R15 104Q |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho Road Venture MT KL71 30/9,5 R15 104Q
Усі ціни 6 →Kumho ROAD VENTURE MT KL71 30X9.5 R15 104Q FR (9014500468) | 8 030 грн. |
Всесезонные шины Kumho Road Venture MT KL71 30/9.5 R15 104Q 84865 | 6 467 грн. |
Kumho Road Venture MT KL71 30/9.5 R15 104Q | 7 183 грн. |
Kumho Road Venture MT KL71 30X9.50 R15 104Q 1891713 | 6 469 грн. |
Всесезонні шини Kumho Road Venture MT KL71 30/9.5 R15 104Q | 6 868 грн. |
Kumho Road Venture MT KL71 30X9.50 R15 104Q | 7 027 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →