Зимова шина Kumho WinterCraft Ice Wi32 225/55 R17 101T
Відео 4Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Kumho WinterCraft Ice Wi32 225/55 R17 101T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho WinterCraft Ice Wi32 225/55 R17 101T
Усі ціни 21 →Шина Kumho WinterCraft Ice Wi32 225/55 R17 101T XL под шип | 3 756 грн. |
Kumho WinterCraft Ice Wi32 225/55 R17 101T XL (под шип) | 3 995 грн. |
Kumho WinterCraft Ice Wi32 225/55 R17 101T XL (под шип) | 3 850 грн. |
Зимние шины Kumho WinterCraft Ice WI-32 225/55 R17 101T XL 1002141408 | 3 991 грн. |
Kumho WinterCraft Ice Wi32 (225/55R17 101T) | 3 896 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Рекомендуємо