Електрогенератор Kvitka PRO SC4000iE-O (110-7034)
Фото 16 |
Kvitka PRO SC4000iE-O |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kvitka PRO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kvitka PRO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kvitka PRO SC4000iE-O
Усі ціни 7 →Инверторный бензиновый генератор КВІТКА PRO SC4000iE-O (110-7034) 170476 | 39 999 грн. |
Генератор інверторний КВІТКА PRO SC4000iE-O (4 кВт) 110-7034 | 36 999 грн. |
Генератор инверторный Квітка Pro SC4000iE-O 3.5/4.0 кВт | 39 999 грн. |
Квітка PRO Квітка PRO SC4000iE-O | 39 999 грн. |
Інверторний бензиновий генератор КВІТКА PRO SC4000iE-O (4 кВт) (110-7034) | 39 999 грн. |
Інверторний генератор КВІТКА PRO SC4000iE-O (4 кВт, 50 Гц, 230 В, 10 л, 1. | 39 999 грн. |
Інверторний бензиновий генератор КВІТКА PRO SC4000iE-O (110-7034) | 40 659 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →