Електрогенератор Kvitka PRO SC4000iE (110-7035)
Фото 13 |
Kvitka PRO SC4000iE |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kvitka PRO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kvitka PRO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kvitka PRO SC4000iE
Усі ціни 6 →Инверторный бензиновый генератор КВІТКА PRO SC4000iE (110-7035) 170477 | 35 999 грн. |
Генератор інверторний КВІТКА PRO SC4000iE (4 кВт) 110-7035 | 35 930 грн. |
Квітка PRO Квітка PRO SC4000iE | 43 199 грн. |
Інверторний бензиновий генератор КВІТКА PRO SC4000iE (4 кВт) (110-7035) 11 | 35 999 грн. |
Інверторний генератор КВІТКА PRO SC4000iE (4 кВт, 50 Гц, 230 В, 10 л, 0.9 | 35 999 грн. |
Інверторний бензиновий генератор КВІТКА PRO SC4000iE (110-7035) | 36 593 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →