Електрогенератор Kvitka PRO SC3500E (110-7011)
Фото 10 |
Kvitka PRO SC3500E ручнийэлектростартер (ключ) |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kvitka PRO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kvitka PRO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kvitka PRO SC3500E
Усі ціни 7 →Генератор бензиновий КВІТКА PRO SC3500Е (3.2 кВт) 110-7011 | 17 999 грн. |
Генератор бензиновый Квітка Pro SC3500E 2.8/3.2 КВт | 18 000 грн. |
Квітка PRO Квітка PRO SC3500Е + масло | 21 599 грн. |
Бензиновий генератор КВІТКА PRO SC3500Е + олива (3.2 кВт) (110-7011) 110-7 | 17 999 грн. |
Бензиновий генератор Квітка PRO SC3500Е (110-7011) | 17 999 грн. |
Бензиновий генератор КВІТКА PRO SC3500Е (3.2 кВт, 50 Гц, 230 В, 15 л, 1.65 | 17 999 грн. |
Бензиновий генератор Квітка PRO SC3500Е (110-7011) | 18 296 грн. |
Модификації Kvitka PRO SC3500E
Ціни на Kvitka PRO SC3500E |
---|---|---|---|---|
Kvitka PRO SC3500 | від 13 499 грн. | 6 пропозицій | ||
Kvitka PRO SC3500E | від 17 999 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →