Літня шина Lassa Greenways 185/65 R15 88H
Відео 5Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Lassa Greenways 185/65 R15 88H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lassa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lassa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lassa Greenways 185/65 R15 88H
Усі ціни 34 →Шина Lassa Greenways 185/65 R15 88H | 2 086 грн. |
Lassa Greenways 185/65 R15 88H | 2 120 грн. |
Lassa Greenways 185/65 R15 88H | 2 106 грн. |
Lassa Greenways (185/65R15 88H) | 2 090 грн. |
Летние шины Lassa Greenways 185/65 R15 88H 1000882629 | 2 207 грн. |
ще 20 пропозицій
Хороша гума по керованості та по-сухому. і по-мокрому.єдино, коли спека починає плисти, тож можна брати тільки в регіони, де немає сильної спеки. Добре збалансувалася, хороша керованість. пливла на спеку Александр Гринив: користуюся Lassa Greenways 185/65 R15 88H більше року |
Купив замість стертих KUMHO ECSTA SPT, гума м'якша, тихіше, відмінно управляється на мокрій дорозі, впевнено прорізає калюжі. На швидкості теж впевнено тримає дорогу. Кілька разів потрапляв у добрі вибоїни – гриж поки що немає. Один мінус – після зими на дорозі багато гравію, камінці застрягають у протектор і вилітають, неприємно стукають об підкрилок. Може це поки що нова, згодом минеться... Ще, відбалансувалася чудово, одне колесо взагалі без грузиків. 195/65 R15 М'яка, тиха, відмінна керованість на мокрій та сухій дорозі. Застрягають камінчики в протектор і потім шумлять. |
Показано 2 з 3 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації Lassa Greenways 185/65 R15 88H
Ціни на Lassa Greenways 185/65 R15 88H |
---|---|---|---|---|
Lassa Greenways 185/65 R15 86H | від 2 382 грн. | 2 пропозиції | ||
Lassa Greenways 185/65 R15 88H | від 2 039 грн. | 34 пропозиції | ||
Lassa Greenways 185/65 R15 88T | від 2 398 грн. | 5 пропозицій | ||
Lassa Greenways 185/65 R15 92H | від 2 337 грн. | 5 пропозицій | ||
Lassa Greenways 185/65 R15 92T | від 2 146 грн. | 33 пропозиції | ||
Lassa Greenways 185/65 R15 92V | від 2 413 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →