Літня шина Lassa Impetus Revo 215/50 R17 91W
Відео 8Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Lassa Impetus Revo 215/50 R17 91W 215/50 R17 91 W 215/50 R17 95 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lassa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lassa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lassa Impetus Revo 215/50 R17 91W
Усі ціни 11 →Шина Lassa Impetus Revo 215/50 R17 91W | 4 631 грн. |
Lassa Impetus Revo 215/50 ZR17 91W | 4 860 грн. |
Lassa Impetus Revo 215/50 R17 91W 22371 | 4 985 грн. |
Шини Lassa Impetus Revo 215/50 ZR17 91W | 4 950 грн. |
Lassa Impetus Revo 215/50 ZR17 91W | 4 698 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Lassa Impetus Revo 215/50 R17 91W
Ціни на Lassa Impetus Revo 215/50 R17 91W |
---|---|---|---|---|
Lassa Impetus Revo 215/50 R17 91W | від 4 631 грн. | 11 пропозицій | ||
Lassa Impetus Revo 215/50 R17 95W | від 3 706 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →