Зимова шина Lassa Snoways 4 205/55 R16 91H
Відео 8Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Lassa Snoways 4 205/55 R16 91H 205/55 R16 91 H 205/55 R16 94 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lassa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lassa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lassa Snoways 4 205/55 R16 91H
Усі ціни 30 →Шина Lassa Snoways 4 205/55 R16 91H | 2 856 грн. |
Lassa Snoways 4 205/55 R16 91H | 3 120 грн. |
Lassa SNOWAYS 4 205/55 R16 91H (9080575920) | 4 190 грн. |
Lassa Snoways 4 205/55 R16 91H | 3 394 грн. |
Зимние шины Lassa Snoways 4 205/55 R16 91H 1001500332 | 3 004 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Lassa Snoways 4 205/55 R16 91H
Ціни на Lassa Snoways 4 205/55 R16 91H |
---|---|---|---|---|
Lassa Snoways 4 205/55 R16 91H | від 2 856 грн. | 30 пропозицій | ||
Lassa Snoways 4 205/55 R16 94V | від 3 150 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →