Зимова шина Falken Eurowinter HS02 205/55 R16 91H
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Falken Eurowinter HS02 205/55 R16 91H 205/55 R16 91 H 205/55 R16 94 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken Eurowinter HS02 205/55 R16 91H
Усі ціни 33 →Шина Falken Eurowinter HS02 205/55 R16 91H | 2 873 грн. |
Falken Eurowinter HS02 205/55 R16 91H | 2 962 грн. |
Falken EUROWINTER HS02 205/55 R16 91H (9063973856) | 4 870 грн. |
Falken Eurowinter HS02 205/55 R16 91H | 2 982 грн. |
Falken Eurowinter HS02 (205/55R16 91H) | 2 973 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Falken Eurowinter HS02 205/55 R16 91H
Ціни на Falken Eurowinter HS02 205/55 R16 91H |
---|---|---|---|---|
Falken Eurowinter HS02 205/55 R16 91H | від 2 873 грн. | 33 пропозиції | ||
Falken Eurowinter HS02 205/55 R16 94V | від 4 935 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →