Моноблок Lenovo IdeaCentre AIO 3 24IAP7 F0GH015WUO
Відео 4Фото 18 | від 23 999 до 30 329 грн. Порівняти ціни 15 → |
Модифікації Lenovo IdeaCentre AIO 3 24IAP7 15
Характеристики
Lenovo IdeaCentre AIO 3 24IAP7 F0GH015WUO |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lenovo IdeaCentre AIO 3 24IAP7 F0GH015WUO
Сортувати
Компьютер Lenovo IdeaCentre AiO 3 24iap7 / i3-1215U (f0gh015wuo) | 25 476 грн. |
Комп'ютер Lenovo IdeaCentre AiO 3 24IAP7 / i3-1215U (F0GH015WUO) | 25 196 грн. |
Моноблок 23.8FM/i3-1215U/16/512/Intel HD/DOS/KM/Bl ack IdeaCentre AIO 3 24 | 23 999 грн. |
Lenovo IdeaCentre AiO 3 24IAP7 (F0GH015WUO) f0gh015wuo | 25 432 грн. |
Комп'ютер Lenovo IdeaCentre AiO 3 24IAP7 / i3-1215U (F0GH015WUO) F0GH015WU | 23 999 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо