Сковорідка для млинців Edenberg EB-3386 24 см
Фото 10 |
Edenberg EB-3386 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-3386 24 см
Усі ціни 6 →Блинная сковорода 24 см Edenberg EB-3386 | 380 грн. |
Cковорода для млинців Edenberg 24 см з мармуровим антипригарним покриттям | 380 грн. |
Млинок EDENBERG EB-3386 24 см/мрамор | 550 грн. |
Млинна сковорода 24 см Edenberg EB-3386 | 267 грн. |
Сковорода млинна Edenberg 24 см з мармуровим антипригарним покриттям. Сков | 398 грн. |
Сковорода для млинців Edenberg з антипригарним мармуровим покриттям 24 см | 279 грн. |
Модификації Edenberg EB-3386
Ціни на Edenberg EB-3386 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-3384 20 см | від 204 грн. | 11 пропозицій | ||
Edenberg EB-3385 22 см | від 246 грн. | 15 пропозицій | ||
Edenberg EB-3386 24 см | від 267 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →