Ківш Maestro Classic MR3502-16S
Maestro Classic MR3502-16S 0.75 л1.25 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Classic MR3502-16S
Усі ціни 16 →Maestro 3502-16S-MR | 300 грн. |
Ківш Maestro MR-3502-16S 1.25 л 16х8 см | 583 грн. |
Ківш, нерж.сталь, 1,25 л, d16х8см Maestro MR-3502-16S | 342 грн. |
Ківш Maestro MR-3502-16S (1,25 л, 16 см) | 359 грн. |
Ківш Maestro 16см 1,2л (3502-16S-MR) | 336 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Maestro Classic MR3502-16S
Ціни на Maestro Classic MR3502-16S |
---|---|---|---|---|
Maestro Classic MR3502-14S | від 261 грн. | 19 пропозицій | ||
Maestro Classic MR3502-16S | від 300 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →