Сковорідка для млинців Maestro Basic MR1212-23 23 см
Фото 4 |
Maestro Basic MR1212-23 23 см25 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Basic MR1212-23 23 см
Усі ціни 15 →Сковорода без крышки Maestro 23 см 1212-23-MR | 375 грн. |
Maestro 1212-23-MR | 330 грн. |
Сковорода для млинців із гранітним покриттям + лопатка 23 см Maestro MR-12 | 488 грн. |
Сковорода для блинов с гранитным покрытием + лопатка 23 см Maestro MR-1212 | 585 грн. |
Сковорода для млинців з гранітним покриттям + лопатка 23 см Maestro MR-121 | 488 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Maestro Basic MR1212-23
Ціни на Maestro Basic MR1212-23 |
---|---|---|---|---|
Maestro Basic MR1212-23 23 см | від 330 грн. | 17 пропозицій | ||
Maestro Basic MR1212-25 25 см | від 360 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →