Велоліхтар Lezyne Connect Drive Pro 1000XL Strip Connect Pair (4712806 002688)
Фото 6 |
Lezyne Connect Drive Pro 1000XL Strip Connect Pair |
|
Виносна Bluetooth кнопка включення фари і мигалки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lezyne 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lezyne.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lezyne Connect Drive Pro 1000XL Strip Connect Pair
Комплект світла Lezyne CONNECT DRIVE PRO 1000XL /STRIP CONNECT PAIR (чорни | 5 720 грн. |
Комплект света Lezyne Connect Drive PRO 1000XL / Strip Connect черный 4712 | 5 720 грн. |
Комплект світла Lezyne CONNECT DRIVE PRO 1000XL / STRIP CONNECT PAIR чорни | 5 720 грн. |
Комплект світла Lezyne CONNECT DRIVE PRO 1000XL /STRIP CONNECT PAIR (чорни | 5 720 грн. |
Комплект світла Lezyne Connect Drive Pro 1000XL / Strip Connect Pair 1000/ | 5 720 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →