Монітор LG 27TQ615S-PZ 27 " чорний
Фото 8 |
Закрити
Шапка
LG 27TQ615S-PZ 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, LAN
27" монітор з тюнером та SmartTV на базі операційної системи webOS 22. Вбудовані модулі Wi-Fi та Bluetooth. Підтримка AirPlay, Miracast.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити LG 27TQ615S-PZ 27 " чорний
Усі ціни 6 →Монитор LG 27TQ615S-PZ 27TQ615S-PZ.AEUТелевизор и монитор в одномLED-монито Timesport.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 8 823 грн. |
Монітор LG 27TQ615S-PZ | 8 610 грн. Під замовлення Див. умови |
Монітор LG 27TQ615S-PZ | 9 372 грн. |
LG 27TQ615S-PZ | 8 820 грн. Під замовлення Див. умови |
Монітор LG 27TQ615S-PZ 27TQ615S-PZ.AEUТелевізор і монітор в одному
LED-монітор з ТВ-тюнером від LG, який можна використовувати і як телевізор, і як комп'ютерний... щемонітор, - це новий спосіб поєднати технологію зі стилем життя.
Обирайте фантастичне зображення
27-дюймовий IPS-екран з роздільною здатністю Full HD (1920 X 1080) забезпечує надзвичайно чітке зображення з деталізованими кольорами та чудовою контрастністю.
Чітке зображення під широкими кутами
ТВ-тюнер і IPS-монітор LG точно відтворюють кольори під широкими кутами як по вертикалі, так і по горизонталі. Це гарантує, що зображення виглядає однаково, незалежно від того, стоїте ви перед екраном чи сидите.
Створіть кінозал у себе вдома
Якщо ви хочете переглянути фільм у себе вдома, режим кінотеатру дозволить вам захопити всі важливі моменти, навіть у найтемніших сценах.
Легкий доступ до контенту
Монітор на webOS дозволяє переглядати телепрограми та фільми за допомогою простого з'єднання Wi-Fi. Крім того, він пропонує відеоконтент на основі раніше переглянутих програм у потокових додатках.
Розумне бездротове з'єднання
Користувач може зручно транслювати контент зі свого смарт-пристрою на монітор за допомогою AirPlay (для пристроїв Apple) або Screen Share (для пристроїв Android). Крім того, завдяки з'єднанню Bluetooth він може насолоджуватися високоякісним звуком.
Багатий досвід
Динаміки забезпечують реалістичний стереозвук для фільмів та ігор. Завдяки вбудованим двом стереодинамікам потужністю 5 Вт кожен, немає необхідності ставити додаткові колонки поруч з монітором.
Стиль і зручність
Цей пристрій можна інтегрувати в інтер'єр і встановити так, щоб він займав якомога менше місця.
Особливості продукту
- Продукт
- Saren.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 8 827 грн. |
Монітор LG 27TQ615S-PZТелевізор і монітор в одному
Обирайте фантастичне зображення
Чітке Tomdom.in.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 8 817 грн. |
АксесуариВсі аксесуари для LG 27TQ615S-PZ →
від 7 545 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 100 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-переключатель, динаміки, AMD FreeSync, HDR, TÜV Rheinland
від 8 938 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync
від 8 738 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync
від 7 620 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки
від 8 536 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
від 6 799 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, динаміки, AMD FreeSync
від 7 244 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, динаміки, TÜV Rheinland
від 7 826 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 100 Гц, HDMI, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync
від 8 692 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync
від 7 420 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, динаміки
від 7 744 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 100 Гц, HDMI, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland