ЖК-панель LG 42LS75C 42 "
Фото 4 |
LG 42LS75C 42 "
Діагональ:42 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 8 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 300:1
Яскравість:700 кд/м²
Функції:PBP
Роз'єми:VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, LAN
Підтримка технології Secure Communication
Protocol
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити LG 42LS75C 42 "
Усі ціни 20 →LG 42LS75C-M | 47 440 грн. |
Інформаційний дисплей LG 42LS75C-M Black | 46 992 грн. |
Монітор Lg 42LS75C-M | 87 000 грн. |
Монитор Lg 42LS75C-M | 87 000 грн. |
LG 42LS75C-M | 47 203 грн. |
ще 15 пропозицій
Додаткові функції і можливості монітора LG 42LS75C:
- Вбудований Bluetooth модуль
- Вбудований Wi-Fi модуль