Змішувач Lidz 12 32 006-1
Фото 6 |
Lidz 12 32 006-1 |
|
В комплекті настінний тримач для душового гарнітура.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz 12 32 006-1
Усі ціни 42 →Змішувач для ванни Lidz (NKS) 12 32 006-1 нікель LIDZNKS12320061 | 1 814 грн. |
Змішувач для ванни Lidz (NKS) 12 32 006-1 (LIDZNKS12320061) LIDZNKS1232006 | 1 814 грн. |
Lidz Lidz Aria 006 LDARI006NKS34940 LIDZNKS12320061 | 1 529 грн. |
Змішувач у ванну однозахватний із поворотним виливом LIDZ 12 32 сатин нерж | 1 548 грн. |
Змішувач для ванни Lidz Aria 006 Нікель (LDARI006NKS34940) LDARI006NKS3494 | 1 548 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →