Змішувач MIXXUS Colorado 001 MI1631
Фото 6 |
MIXXUS Colorado 001 MI1631 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Colorado 001 MI1631
Усі ціни 27 →Змішувач для умивальника одноважільний MIXXUS Colorado 001 білий силумін M | 971 грн. |
Змішувач для умивальника MIXXUS COLORADO 001 білий MI1638 | 971 грн. |
Mixxus Смеситель для раковины MIXXUS COLORADO 001 белый (MI1638) | 971 грн. |
Змішувач для умивальника Mixxus Colorado 001 (MI1631) | 1 002 грн. |
Змішувач для умивальника MIXXUS COLORADO 001 (MI1631) | 1 002 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →