Смеситель Lidz 74 18 273F-4
Фото 17 |
Lidz 74 18 273F-4 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Lidz 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Lidz.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Lidz 74 18 273F-4
Все цены 8 →Змішувач для кухні Lidz (OCR) 74 18 273F-4 з рефлекторним виливом LIDZOCR7 | 1 280 грн. |
Lidz Змішувач для кухні з рефлекторним виливом Lidz (BCR) 74 18 273F-4 | 1 280 грн. |
Змішувач для кухні Lidz (GCR) 74 18 273F-4 з рефлекторним виливом LIDZGCR7 | 1 280 грн. |
Змішувач для кухні Lidz (BCR) 74 18 273F-4 з рефлекторним виливом LIDZBCR7 | 1 220 грн. |
Змішувач для кухні Lidz (WHR) 74 18 273F-4 з рефлекторним виливом LIDZWHR7 | 1 280 грн. |
eще 3 предложения
РекомендуемСравнить в таблице →