Каталог   /   Дім і ремонт   /   Автономне живлення та енергозабезпечення   /   ДБЖ   /   RITAR

ДБЖ RITAR RTSW-1500D12 1500 ВА (8330)

Фото - ДБЖ RITAR RTSW-1500D12 1500 ВА
RITAR RTSW-1500D12 1500 ВА
Основне
Типінтерактивне
Форм-факторзвичайний (Tower)
Час перемикання на батарею6 мс
Вхід
Вхідна напруга1 фаза (230 В)
Діапазон вхідної напруги145 – 270 В
Максимальний струм12 А
Байпас (ввімкнення напряму)немає
Вихід
Вихідна напруга1 фаза (230 В)
Пікова вихідна потужність1500 ВА
Номінальна вихідна потужність1050 Вт
Форма вихідного сигналучиста синусоїда (PSW)
Вихідна частота50/60 Гц
Розеток з резервом2 шт.
Тип розетоктип F (Schuko)
Батарея
Комплектний акумуляторвідсутній
Підключення батареї(й) до ДБЖ12 В
Підключення зовнішнього акумулятора
Захист
Захистзахист від короткого замикання
захист від перевантаження
фільтрація перешкод
звукова сигналізація
Запобіжникавтоматичний
Інтерфейси управлінняRS-232
Загальні хар-ки
Дисплей
Температура експлуатації0 – 45 °C
Рівень шуму45 дБ
Розміри (ВхШхГ)220x145x405 мм
Вага14.9 кг
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2017
Маркування виробника
8330

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RITAR 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RITAR.

Купити RITAR RTSW-1500D12 1500 ВА

Усі ціни 31 →

ДБЖ RITAR RTSW-1500 LCD 1000Вт (RTSW-1500D12) RTSW-1500D12

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
8 000 грн.

Ritar RTSW-1500 LCD12V (RTSW-1500 LCD)

Виробник: Ritar / Тип архітектури: Лінійно-інтерактивний (line-interactive)
ЦифраЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
7 856 грн.

Ritar RTSW-1500 LCD12V (RTSW-1500 LCD)

Виробник: Ritar / Тип архітектури: Лінійно-інтерактивний (line-interactive)
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
7 928 грн.

Источник бесперебойного питания Ritar RTSW-1500 LCD,12V (RTSW-1500 LCD)

для бытовой техники, для домашних ПК, линейно-интерактивный (line interactive), 1050 Вт, 1500 В*А, правильная (чистая) синус... щеоида, 175-275 В, АКБ - внешняя, без батареи, LCD - дисплей, 400 х 145 х 210 мм, 21 кг
A-techno.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
8 155 грн.

Пристрій безперебійного живлення Ritar RTSW-1500 LCD,12V (RTSW-1500 LCD 12) RTSW-1500 LCD 12

+ 279 балів ITbox, для побутової техніки, для квартири, для ноутбуків, для холодильників, для домашніх ПК, лінійно-інтерактив... щений (line interactive), 1050 Вт, 1500 В*А, правильна (чиста) синусоїда, 175-275 В, АКБ - зовнішня (опція), без батареї, LCD - дисплей, 400 х 145 х 210 мм, 21 кг
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
7 999 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на RITAR RTSW-1500D12 1500 ВА

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Не купувати.
22 липня 2020
Наполегливо не рекомендую. Коли запищить аварійка, на цьому БП, то що Ви робитимете?
Поки що не помітив.
Те, що йде в комплекті і називається інструкцією, просто смішний опис на 2 листиках, цього складного приладу. Немає телефону сервісних центрів, немає кодів помилок, і продавці теж не знають де в Україні сервісний центр цього безглуздого Ritara. Китайський сайт виробника інформативністю також не відрізняється. Так що якщо хочете собі проблем, кращої моделі не придумаєш.
На диску, що йде в комплекті, кодів помилок також немає.
щойно купив(ла) RITAR RTSW-1500D12
Додати відгук
Відеоогляди