ДБЖ Logicpower LPY-B-PSW-800VA Plus 800 ВА без батареї (0004150)
Фото 9 |
Logicpower LPY-B-PSW-800VA Plus 800 ВА без батареї Інтерактивні (з LCD)синусоїдахолодний стартпідкл. зовнішнього акумулятораLiFePO4байпасбез акумулятора 500 ВА 40 Агод батарея GL 12 В 40 Агод 500 ВА 40 Агод батарея MG 12 В 40 Агод 500 ВА 45 Агод батарея MG 12 В 45 Агод 500 ВА 50 Агод 2 батареї AGM 12 В 50 Агод 500 ВА 50 Агод батарея AGM 12 В 50 Агод 500 ВА 50 Агод батарея LiFePO4 12 В 50 Агод 500 ВА 55 Агод батарея MG 12 В 55 Агод 500 ВА 65 Агод батарея GL 12 В 65 Агод 500 ВА 65 Агод батарея MG 12 В 65 Агод 500 ВА 100 Агод батарея LiFePO4 12 В 100 Агод 500 ВА без батареї 800 ВА 100 Агод батарея LiFePO4 LCD 12 В 100 Агод 800 ВА 100 Агод батарея MG 12 В 100 Агод 800 ВА без батареї 1000 ВА 100 Агод батарея MG 12 В 100 Агод 1000 ВА 120 Агод батарея GL 12 В 120 Агод 1000 ВА 200 Агод батарея GL 12 В 200 Агод 1000 ВА без батареї 1500 ВА 50 Агод 2 батареї AGM 12 В 50 Агод 1500 ВА 100 Агод 2 батареї GL 12 В 100 Агод 1500 ВА 120 Агод 2 батареї GL 12 В 120 Агод 1500 ВА 120 Агод 2 батареї MG 12 В 120 Агод 1500 ВА 150 Агод 2 батареї MG 12 В 150 Агод 1500 ВА без батареї |
|
Надійне інтерактивне джерело безперебійного живлення (ДБЖ) з правильною синусоїдою та підтримкою функції холодного старту (можна заживити запуск знеструмленого обладнання). Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для побутового та професійного застосування. Конструкція пристрою передбачається використання зовнішніх акумуляторних батарей з напругою 12В.
Підтримується коректна робота зі свинцево-кислотними та LiFePO4-акумуляторами, що відрізняються великою кількістю робочих циклів заряд-розряд, підвищеною хімічною та термальною стабільністю, здатністю працювати при низьких температурах та підвищеній безпекою експлуатації. Номінальна (довготривала) потужність такого безперебійника становить 560 Вт, максимальна пікова 800 Вт. Навантаження підключається до двох виходів із роз'ємами типу EU Type F (євророзетка).
Форма вихідної напруги у вигляді чистої синусоїди дозволяє використовувати джерело безперебійного живлення Logicpower LPY-B-PSW-800VA Plus для живлення широкого асортименту різної техніки, включаючи пристрої з трансформаторними блоками живлення, об'ємними індукційними котушками/дросселями та з блоками живлення APFC (активна корекція фактора ) і т.д. Він може заживити телекомунікаційне обладнання, невеликий сервер початкового рівня чи робочу станцію.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logicpower 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logicpower.
Купити Logicpower LPY-B-PSW-800VA Plus 800 ВА без батареї
Усі ціни 64 →ИБП LogicPower LPY-В-PSW-800VA (LP4150) | 6 209 грн. |
ДБЖ LogicPower LPY-B-PSW-800VA+ (560Вт) LP4150 | 6 209 грн. |
Джерело безперебійного живлення LogicPower 12V LPY-B-PSW-800VA+(560Вт) 5A/ | 6 209 грн. |
LogicPower LogicPower UPS12V LPY-B-PSW-800VA+(560Вт) 5A/15A (4150) | 6 209 грн. |
ДБЖ з правильною синусоїдою Logicpower LPY-B-PSW-800VA+ (560W) 5A/15A 12V | 6 209 грн. |
- Простота підключення
- вбудований стабілізатор напруги - Досить тихий - Розмір Alexander Andreyanov: користуюся Logicpower LPY-B-PSW-800VA Plus кілька місяців |
Модификації Logicpower LPY-B-PSW-800VA Plus
Ціни на Logicpower LPY-B-PSW-800VA Plus |
---|---|---|---|---|
Logicpower LPY-B-PSW-500VA Plus + LPM-GL 12V 40 Ah 500 ВА 40 Агод батарея GL 12 В 40 Агод | від 8 796 грн. | 3 пропозиції | ||
Logicpower LPY-B-PSW-500VA Plus + LPM-MG 12V 40 Ah 500 ВА 40 Агод батарея MG 12 В 40 Агод | від 8 465 грн. | 1 пропозиція | ||
Logicpower LPY-B-PSW-500VA Plus + LPM-MG 12V 45 Ah 500 ВА 45 Агод батарея MG 12 В 45 Агод | від 9 335 грн. | 7 пропозицій | ||
Logicpower LPY-B-PSW-500VA Plus + 2 x LP 6-DZM-50 500 ВА 50 Агод 2 батареї AGM 12 В 50 Агод | від 14 667 грн. | 6 пропозицій | ||
Logicpower LPY-B-PSW-500VA Plus + LP 6-DZM-50 500 ВА 50 Агод батарея AGM 12 В 50 Агод | від 9 690 грн. | 6 пропозицій | ||
Logicpower LPY-B-PSW-500VA Plus + LP LiFePO4 12V 50 Ah 500 ВА 50 Агод батарея LiFePO4 12 В 50 Агод | від 15 821 грн. | 2 пропозиції | ||
Logicpower LPY-B-PSW-500VA Plus + LPM-MG 12V 55 Ah 500 ВА 55 Агод батарея MG 12 В 55 Агод | від 9 660 грн. | 8 пропозицій | ||
Logicpower LPY-B-PSW-500VA Plus + LPM-GL 12V 65 Ah 500 ВА 65 Агод батарея GL 12 В 65 Агод | від 10 718 грн. | 7 пропозицій | ||
Logicpower LPY-B-PSW-500VA Plus + LPM-MG 12V 65 Ah 500 ВА 65 Агод батарея MG 12 В 65 Агод | від 10 699 грн. | 6 пропозицій | ||
Logicpower LPY-B-PSW-500VA Plus + LP LiFePO4 12V 100 Ah 500 ВА 100 Агод батарея LiFePO4 12 В 100 Агод | від 23 789 грн. | 5 пропозицій | ||
Logicpower LPY-B-PSW-500VA Plus 500 ВА без батареї | від 4 523 грн. | 60 пропозицій | ||
Logicpower LPY-B-PSW-800VA Plus + LP LiFePO4 LCD 12V 100 Ah 800 ВА 100 Агод батарея LiFePO4 LCD 12 В 100 Агод | від 24 899 грн. | 3 пропозиції | ||
Logicpower LPY-B-PSW-800VA Plus + LPM-MG 12V 100 Ah 800 ВА 100 Агод батарея MG 12 В 100 Агод | від 14 124 грн. | 5 пропозицій | ||
Logicpower LPY-B-PSW-800VA Plus 800 ВА без батареї | від 5 413 грн. | 64 пропозиції | ||
Logicpower LPY-B-PSW-1000VA Plus + LPM-MG 12V 100 Ah 1000 ВА 100 Агод батарея MG 12 В 100 Агод | від 14 679 грн. | 6 пропозицій | ||
Logicpower LPY-B-PSW-1000VA Plus + LPM-GL 12V 120 Ah 1000 ВА 120 Агод батарея GL 12 В 120 Агод | від 18 052 грн. | 5 пропозицій | ||
Logicpower LPY-B-PSW-1000VA Plus + LPM-GL 12V 200 Ah 1000 ВА 200 Агод батарея GL 12 В 200 Агод | від 24 845 грн. | 4 пропозиції | ||
Logicpower LPY-B-PSW-1000VA Plus 1000 ВА без батареї | від 4 799 грн. | 60 пропозицій | ||
Logicpower LPY-B-PSW-1500VA Plus + 2 x LP 6-DZM-50 Ah 1500 ВА 50 Агод 2 батареї AGM 12 В 50 Агод | від 16 595 грн. | 5 пропозицій | ||
Logicpower LPY-B-PSW-1500VA Plus + 2 x LPM-GL 12V 100 Ah 1500 ВА 100 Агод 2 батареї GL 12 В 100 Агод | від 25 413 грн. | 5 пропозицій | ||
Logicpower LPY-B-PSW-1500VA Plus + 2 x LPM-GL 12V 120 Ah 1500 ВА 120 Агод 2 батареї GL 12 В 120 Агод | від 29 234 грн. | 5 пропозицій | ||
Logicpower LPY-B-PSW-1500VA Plus + 2 x LPM-MG 12V 120 Ah 1500 ВА 120 Агод 2 батареї MG 12 В 120 Агод | від 27 006 грн. | 6 пропозицій | ||
Logicpower LPY-B-PSW-1500VA Plus + 2 x LPM-MG 12V 150 Ah 1500 ВА 150 Агод 2 батареї MG 12 В 150 Агод | від 33 055 грн. | 6 пропозицій | ||
Logicpower LPY-B-PSW-1500VA Plus 1500 ВА без батареї | від 6 880 грн. | 55 пропозицій |
Так, під час роботи від аккумулятора та зарядки вмикається охолодження, і його чутно, але на рівні духовки, і значно тихіше, наприклад, витяжки.
Не мав у користуванні інших ДБП такого типу, але станом наразі він повністю виконує свої функції, тут жодних питань немає.