Мишка
Logitech M110 Silent
Відео 6Фото 7 |
Logitech M110 Silent |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Logitech M110 Silent
Усі ціни 109 →Миша Logitech M110 Silent Blue (910-005488) | 669 грн. |
Мышь Logitech M110 Silent-BLUE-USB-AKOYA | 647 грн. |
Миша Logitech M110 Silent Blue (910-005488, 910-006758) | 823 грн. |
Мишка Logitech M110 Silent (910-005489) Red | 627 грн. |
Мышка Logitech M110 Silent USB Red (910-006759) 910-006759 | 614 грн. |
ще 20 пропозицій
Дійсно тиха ведмедик. Тому і придбав. Все гарно, але коліщатко зроблене з твердого пластику, а було б набагато краще з прогумованого матеріалу. Тихий звук кнопки. Матеріал коліщатка. Роман: користуюся Logitech M110 Silent більше року |
Дуже зручна ведмедик з приємним стриманим дизайном (мені дісталася модифікація у сірому кольорі з темно-синьою окантовкою). Кнопки справді тихі, але лише за умови обережного натискання (яке, до речі, дуже м'яке та водночас чутливе); якщо ж натискати на кнопки миші так, як завжди, то рівень шуму від кнопок не відрізняється від звичайних дешевих ведмедиків. Однак окремої уваги варто колесо прокручування: воно крутиться не тільки беззвучно, а ще й надзвичайно м'яко та має приємну на ощупь поверхню. Висока чутливість та точність, тиха робота, приємний дизайн, низька ціна. Відсутні Виталий Цимух: користуюся Logitech M110 Silent кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →