Logitech MX Mechanical Tactile Switch
Відео 27Фото 5 |
Logitech MX Mechanical Tactile Switch 2022 рікмеханічна Blue switch (Clicky)Brown switch (Tactile) |
|
Високоякісна бездротова повнорозмірна механічна клавіатура формату ISO з низькопрофільними клавішами та підсвічуванням для ефективної роботи та комфортного геймінгу. До важливих особливостей цієї моделі стоїть міцний алюмінієво-пластиковий корпус типу Skeleton, біле LED-підсвічування та трьома варіантами підключення (бездротове по радіоканалу за технологією Logi Bolt, бездротове за інтерфейсом Bluetooth та провідне за допомогою комплектного USB-кабелю).
Відрізняється бездоганно точним тактильним зворотним зв'язком, що допомагає при наборі великих об'ємів тексту та високою жорсткістю алюмінієвої кришки корпусу. Підтримує швидку реєстрацію одночасного натискання необмежено складних багатоклавішних комбінацій (N-key rollover) без фіктивних спрацьовувань (Anti-Ghosting). Клавіатура Logitech MX Mechanical Tactile Switch позиціонується як продукт найвищої цінової категорії, орієнтований на вимогливих користувачів. Кнопка Fn у поєднанні з кнопками F1-F11 забезпечує швидкий виклик різних функцій. Вбудований акумулятор забезпечує до 15 днів активної щоденної автономної роботи. Заявлено сумісність з гаджетами, що працюють під керуванням macOS, Linux, ChromeOS, iPadOS, Android та iOS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech MX Mechanical Tactile Switch
Усі ціни 55 →Logitech MX Mechanical Wireless Illuminated Performance (920-010757) Graph | 6 699 грн. |
Клавіатура Logitech MX Mechanical Wireless Keyboard (920-010757) | 5 773 грн. |
Клавіатура Logitech Mx Mechanical Wireless Illuminated Performance Graphit | 6 699 грн. |
Клавиатура Logitech Mx Mechanical Wireless Illuminated Performance Graphit | 6 699 грн. |
Клавіатура Logitech MX Mechanical Wireless Illuminated Performance Graphit | 5 969 грн. |
Модификації Logitech MX Mechanical
Ціни на Logitech MX Mechanical |
---|---|---|---|---|
Logitech MX Mechanical Clicky Switch | від 5 866 грн. | 55 пропозицій | ||
Logitech MX Mechanical Tactile Switch | від 5 632 грн. | 55 пропозицій |