Logitech MK470 Slim Wireless Keyboard and Mouse Combo (920-009206)
Відео 11Фото 11 |
Logitech MK470 Slim Wireless Keyboard and Mouse Combo |
|
Комплект включає в себе комп'ютерну клавіатуру і мишку, які виконані в ідентичній стилістиці, тому виглядають як єдине ціле. Гаджети працюють за бездротовою технологією і підключаються за допомогою радіоадаптера, що встановлюється в USB-роз'єм ПК або ноутбука і забезпечує радіус дії до 10 м Клавіатура має клавіші з низьким ходом, що дає змогу швидко і без зусиль вводити інформацію.
Кожна кнопка знаходиться в окремій комірці, тому ризик випадкового натискання на сусідній кейкап мінімізований. Клавіші оснащені мембранним механізмом, а для швидкого регулювання гучності і виконання інших системних або мультимедійних функцій передбачена клавіша «Fn». Мишка і клавіатура Logitech MK470 Wireless Slim Keyboard and Mouse Combo живляться від пальчикових батарейок, що забезпечують безперебійну роботу впродовж багатьох місяців. Мишка оснащена двома кнопками і колесом прокрутки і працює за оптичною технологією, що гарантує стійкий сигнал практично на будь-якому покритті. Завдяки сенсорній роздільній здатності в 1000 dpi курсор швидко і плавно пересувається по екрану.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech MK470 Slim Wireless Keyboard and Mouse Combo
Усі ціни 110 →Logitech MK470 Slim Wireless Combo (920-009205) Off-White 920-009205 | 2 499 грн. |
Комплект клавіатура і миша Logitech MK470 Wireless Slim Graphite (920-0092 | 2 544 грн. |
Logitech MK470 Wireless Slim Graphite (920-009206, 920-009204) | 2 499 грн. |
Logitech MK470 Wireless Slim Ua Off-White (920-009205) | 2 500 грн. |
Комплект (клавіатура + миша) Logitech MK470 Wireless Slim Off-White (920-0 | 2 239 грн. |
Бездротовий комплект середнього рівня
Logitech MK470 ― робочий комплект середнього рівня, що складається з суперкомпактної клавіатури та мишки, які з однаковим успіхом можуть виконувати роль офісної периферії або помічника для пульта від розумного телевізора. Крім компактності ще однією фішкою комплекту являється автоматичний сплячий режим, який суттєво продовжує життя батарейок.
Компактна і акуратна острівна клавіатура
Комплектна клавіатура вийшла вельми зручною, кнопки натискаються в міру легко і безшумно. Враховуючи, що тут використовуються острівні клавіші з низьким ходом, найбільше задоволення від роботи отримають люди, що звиклі до ноутбучних клавіатур. Завдяки тонкому корпусу та невеликим бічним граням вона виглядає акуратно і привабливо, зазвичай такі візуальні враження після себе залишає техніка Apple. Шкода, що верхня панель ніяк не використовується — це просто велика декоративна вставка з логотипом Logitech. А могли б додати мультимедійні клавіші, дизайн навряд чи зіпсувався, а користі було б набагато більше. Зі зворотного боку корпусу розташований пластиковий валик, який виступає в ролі підставки замість традиційних ніжок.
Ергономічна приплюснута мишка
А ось з мишкою все не так однозначно. На папері історії про унікальний ергономічний дизайн виглядають заманливо, але насправді все не так привабливо. Річ у тім, що мишка дуже низька і практично плоска, тому користувачі, що звикли до класичних маніпуляторів, можуть відчувати певний дискомфорт. Знову ж таки напрошується аналогія з Apple і її мишкою Magic Mouse, яку або всією душею люблять, або так само сильно ненавидять. Але там приплюснута форма була виправдана сенсорною панеллю. Зате оптичний сенсор класний і чуйний, а перемикачі практично безшумні. Ну і верхня кришка на магнітних защіпках досить зручна. Батарейки змінюються за кілька секунд, а всередину можна заховати радіоприймач.