Logitech Pebble 2 Combo for Mac
Відео 1Фото 11 |
Logitech Pebble 2 Combo for Mac |
|
Комплект ультратонких Bluetooth-пристроїв, що поєднує клавіатуру та мишу. Цей набір адаптований для роботи в Mac. Кейборд та миша легко підключаються до комп'ютерних пристроїв на MacOS та iOS. Для сполучення використовується бездротовий Bluetooth-адаптер Logi Bolt USB. Розкладка клавіатури оснащена новітніми кнопками з ефектом Silent Touch. Кнопки натискаються на 90% тихіше, ніж стандартні рішення на мембрані.
Комплект клавіатура та миша Logitech Pebble 2 Combo for Mac використовує вдосконалену систему підключення Easy-Switch. Пристрої введення легко та швидко сполучаються одночасно з трьома девайсами. Перемикання між каналами синхронізації виконується простим натисканням кнопки. Кейборд забезпечений верхнім кнопковим поруч із 10 багатофункціональними клавішами швидкого доступу. Стандартне призначення клавіш легко замінити за допомогою універсального фірмового софту Logi Options+. Утиліта дає можливість призначити і дію при натисканні на коліщатко прокручування в мишці. Для сенсора чутливості курсору використаний професійний датчик із роздільною здатністю 400-4000 DPI. Така мишка підходить для маніпулювання курсором на екрані будь-якого розміру.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech Pebble 2 Combo for Mac
Усі ціни 39 →Logitech Pebble 2 Combo for Mac (920-012244) Graphite 920-012244 | 2 399 грн. |
Комплект (клавіатура, миша) бездротовий Logitech Pebble 2 Combo for Mac Gr | 2 399 грн. |
Комплект (клавиатура, мышь) беспроводной Logitech Pebble 2 Combo for Mac G | 2 599 грн. |
Комплект 2в1 Logitech Pebble 2 Combo for Mac (920-012244) Graphite (клавіа | 2 399 грн. |
Комплект Logitech Pebble 2 for Mac Wireless UA Graphite (920-012244) | 2 575 грн. |