Logitech Wireless Combo MK235 (920-007948)
Відео 6Фото 3 |
Logitech Wireless Combo MK235 |
|
Зручний та елегантний бездротовий комплект пристроїв введення, що складається з повнорозмірною вологозахищеній клавіатури з мембранними перемикачами і ергономічної оптичної миші з чутливим оптичним сенсором (роздільна здатність 1000 dpi). Клавіатура оснащена низькопрофільними клавішами з коротким ходом і низьким рівнем шуму. Надійний мембранний механізм гарантує впевнену фіксацію натискання без помилковий подвійних спрацьовувань.
При цьому забезпечується комфортна тактильний зворотний зв'язок, що створює оптимальні умови для набору великих обсягів тексту. Бездротове підключення по радіоканалу з частотою 2,4 ГГц, який організовується з допомогою комплектного малогабаритного USB-приймача, що гарантує стійкий зв'язок на відстані до 10 м. Комплект Logitech Wireless Combo MK235 повністю сумісний з персональними комп'ютерів, робочих станцій, ноутбуків і моноблоків, що працюють під управлінням Windows, Chrome OS і Linux. Живлення клавіатури здійснюється від двох батарей типорозміру ААА, для роботи миші необхідний один елемент АА. Завдяки вимикачів на пристроях і енергоефективної електроніці користувачеві не доведеться думати про частої заміни елементів живлення.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech Wireless Combo MK235
Усі ціни 56 →Logitech MK235 Wireless Combo (920-007931) Black 920-007931 | 1 399 грн. |
Комплект клавіатура та миша Logitech MK235 Wireless UA 920-007931 | 1 399 грн. |
Logitech MK235 Wl (920-007948, 920-007931) | 1 400 грн. |
Комплект (клавіатура миша) Logitech MK235 WL (920-007948, 920-007931) | 1 569 грн. |
Logitech MK235 Wl (920-007948, 920-007931) | 1 399 грн. |
3 1 1 0 |
Більш-менш прийнятний дизайн Хороший зв'язок приймача та клави з мишкою - затримок чи пропадання був Тривала робота від батарейок Низька якість матеріалів Низька надійність Роман: користуюся Logitech Wireless Combo MK235 більше року |
- Підтримка шифрування AES 256
І ще невелика неприємність: офіційне ПЗ від Logitech - воно сильно урізане в порівнянні з попередніми версіями: не всі кнопки можна перепризначити або відключити. Переустановки, системи не допомагають.