Logitech Wireless Combo MK330 (920-003999)
Відео 11Фото 3 |
Logitech Wireless Combo MK330 |
|
Повністю готовий до підключення та використання комплект із клавіатури та мишки, представлений на ринку популярним брендом Logitech. Кейборд має в своєму розпорядженні збільшену кількість кнопок: 115 шт. З них 11 клавіш є додатковими, дані кнопки призначені для швидкого доступу до основних програм ОС (пошта, браузер, програвач), а також налаштування гучності та керування плеєром.
Мишка забезпечена датчиком 1000 DPI і має дві основні кнопки. Комплект клавіатура та мишка Logitech Wireless Combo MK330 оптимізовано для тривалої роботи в автономному режимі. Девайси оснащуються заводськими батареями. У кейборді передбачено дві батареї ААА, мишка має одну батарейку АА. Обидва пристрої введення мають перемикач електроживлення. Є індикація заряду акумулятора. Клавіатура має нестандартну розкладку. Замість класичного середнього кнопкового блоку використовує дворядна клавішна панель. У мишці передбачено коліщатко прокручування, яке можна застосовувати як для скролінгу, так і виконання дій як третя кнопка. Комплект підключається до комп'ютера за допомогою фірмового USB-донгла Unifying, через який можна сполучати та налаштовувати багато девайсів фірми Logitech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech Wireless Combo MK330
Усі ціни 6 →Комплект (клавіатура миша) Logitech MK330 Wireless UA Black (920-003989) | 2 046 грн. |
Комплект Logitech MK330 Wireless Black UA (920-003989) | 2 099 грн. |
Комплект Logitech MK330 Wireless UA Black (920-003989) 920-003989 | 1 832 грн. |
Комплект (клавіатура, миша) Logitech MK330 Wireless Black UKR (920-003989) | 2 064 грн. |
Logitech Wireless Combo MK330 (920-003999) 920-003999 | 1 822 грн. |
Комплект (клавіатура, миша) Logitech MK330 Wireless Black UKR | 1 842 грн. |
5 3 7 6 |
Я не ходжу продавати нову клаву, підсовувати туфту людям. Якщо не працює, то я просто її об стіну... А то тут купують, а потім підсовують фуфло людям. У мене на клаві написано МК 320, але на вигляд вона один на один як на картинці. Вже клаві 10 років, не менше. І рідна мишка досі жива. Все чудово працює. Клава і крізь цегляну стіну пробиває, і в найдальшому кутку кімнати теж працює. Далі відійти вже нема куди. Все працює. Кнопки плеєра теж чудово працюють у будь-якому режимі. У мене рука не маленька, але мишка цілком придатна. Навіть не було думки, щоб поміняти на щось інше. Може хтось і правий, що новий логік зіпсувався. У мене стара 320 модель. Їй понад 10 років. Працює відмінно. Зовнішньо повністю однакові як на картинці. Може, це оновлена (погіршена) версія, тому такі погані відгуки про неї? Хто знає сёто: |