Logitech MK540 Advanced
Відео 16Фото 4 |
Logitech MK540 Advanced |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech MK540 Advanced
Усі ціни 58 →Logitech MK540 Advanced Wireless Combo (920-008685) Black 920-008685 | 3 339 грн. |
Комплект (клавіатура миша) Logitech MK540 Advanced (920-008685, 920-008686 | 2 961 грн. |
Logitech MK540 Advanced (920-008685, 920-008686) | 3 340 грн. |
Комплект (клавіатура + миша) Logitech MK540 Advanced (920-008685/920-00868 | 2 849 грн. |
Якість і надійність
MK540 Advanced — це якісний бездротовий комплект від Logitech, що складається з клавіатури і миші у звичному форм-факторі. Його перевагами є висока точність, зручність і надійність.
Комфортна клавіатура з захистом від вологи
Клавіатура MK540 Advanced має обтічний вигляд, а клавіші, немов повторюють форму пальців, злегка увігнуті всередину. Для роботи з текстами клавіатура вийшло досить зручною, клавіші реагують швидко і точно, підставка під руки не дає пензлям втомлюватися, а сама клавіатура вийшла майже безшумною і не буде дратувати колег по робочому місцю. Сама стандартна розкладка, але є кілька додаткових клавіш для управління гучність, плеєром і основними додатками на зразок калькулятора. До того ж корпус зібраний на совість і захищений від вологи.
Дворучна миша
Переходячи від клавіатури до маніпулятора, відразу варто підкреслити, що розроблений він однаково як для роботи лівою, так і правою рукою. Лазер у миші відрізняється високою точністю і виключає запізнювання передачі сигналу, навіть коли гаджет розміщений на нерівній і не зовсім зручною поверхні.
Якість зв'язку і автономність
Приймач Logitech Unifying, який є невід'ємною частиною бездротового комплекту, має відмінну і високошвидкісну здатність передачі сигналу при мінімальних розмірах. Його можна не виймати з ноутбука навіть при подорожах, а радіус роботи до 10 метрів завжди дасть змогу зайняти зручну позицію. Що стосується автономності, то виробник обіцяє 36 місяців життя від одного заряду для клавіатури, і 18 місяців для миші. Це досить пристойний термін.