Кухонний ніж Pepper Okinava PR-4006-1
Фото 4 |
Pepper Okinava PR-4006-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Okinava PR-4006-1
Усі ціни 8 →Ніж шеф Pepper Okinawa PR-4006-1 (20,3см) 111207 | 625 грн. |
Pepper Okinawa 20.3 см (PR-4006-1) Okinawa20.3см(PR-4006-1) | 655 грн. |
PEPPER PR-4006-1 | 742 грн. |
Pepper PR-4006-1 | 618 грн. |
Ніж шеф Pepper Okinawa PR-4006-1 20.3 см (BP111207) | 655 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →