Кухонний ніж Victorinox Swiss Classic 6.7903.12
Victorinox Swiss Classic 6.7903.12 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swiss Classic 6.7903.12
Усі ціни 25 →Кухонный нож Victorinox Swiss Classic 6.7903.12 | 471 грн. |
Нож кухонный, бытовой Victorinox Swissclassic Steak (лезвие: 120мм), черны | 471 грн. |
Victorinox (6.7903.12) SwissClassic для стейків 12см чорний | 448 грн. |
Victorinox (6.7903.12) SwissClassic для стейков 12см черный | 448 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →