Каструля RiNGEL Be Brave RG-2041-22
Фото 3 |
RiNGEL Be Brave RG-2041-22 |
|
Підходить для всіх видів плит, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Be Brave RG-2041-22
Усі ціни 17 →RINGEL IQ BE BRAVE (IQ-2041-22) | 1 220 грн. |
Кастрюля Ringel Iq Be Brave 22 см 4.2 л (IQ-2041-22) | 807 грн. |
Каструля Ringel Iq Be Brave 22 см 4.2 л (IQ-2041-22) | 807 грн. |
RINGEL IQ BE BRAVE (IQ-2041-22) | 1 214 грн. |
Кастрюля RINGEL IQ Be Brave (IQ-2041-22) IQ-2041-22 | 849 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації RiNGEL Be Brave RG-2041-22
Ціни на RiNGEL Be Brave RG-2041-22 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Be Brave RG-2041-20 | від 712 грн. | 25 пропозицій | ||
RiNGEL Be Brave RG-2041-22 | від 807 грн. | 21 пропозиція | ||
RiNGEL Be Brave RG-2041-24 | від 890 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →