Дриль-шурупокрут Metabo GB 18 LTX BL Q I 603827500
Відео 2Фото 5 | 21 279 грн. Купити! Акумуляторний різьбонарізчик-шурупокрут Metabo GB 18 LTX BL Q I 603827500Tools.net.uaОфіційний партнер Metabo (Київ) Поскаржитись |
Metabo GB 18 LTX BL Q I 603827500 |
|
Режим нарізування різьби (очищення різьби шляхом автоматичного перемикання напрямку обертання)
Модель 603827500 поставляється без патрона для мітчиків (M4-M6), а в комплекті моделі 603828500 є патрон для мітчиків (M4-M6)
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Metabo GB 18 LTX BL Q I 603827500
Ціни на Metabo GB 18 LTX BL Q I 603827500 |
---|---|---|---|---|
Metabo GB 18 LTX BL Q I 603827500 | від 21 279 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo GB 18 LTX BL Q I 603827890 | від 9 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo GB 18 LTX BL Q I 603827840 | від 11 589 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →