Літня шина Michelin e.Primacy 215/55 R17 98W
Відео 12Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Michelin e.Primacy 215/55 R17 98W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin e.Primacy 215/55 R17 98W
Усі ціни 23 →Шина Michelin e.Primacy 215/55 R17 98W XL | 5 769 грн. |
Michelin e.Primacy 215/55 R17 98W XL | 6 038 грн. |
Michelin e.Primacy 215/55 R17 98W XL | 6 210 грн. |
Michelin e.Primacy (215/55R17 98W) | 5 915 грн. |
Michelin E PRIMACY 215/55 R17 98W XL (8034735344) | 10 870 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Michelin e.Primacy 215/55 R17 98W
Ціни на Michelin e.Primacy 215/55 R17 98W |
---|---|---|---|---|
Michelin e.Primacy 215/55 R17 94V | від 5 382 грн. | 35 пропозицій | ||
Michelin e.Primacy 215/55 R17 94W | від 6 851 грн. | 5 пропозицій | ||
Michelin e.Primacy 215/55 R17 98W | від 5 769 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →