Літня шина Michelin Primacy 4 Plus 215/55 R17 98W
Відео 7Фото 16 |
Виберіть розмір шин
Michelin Primacy 4 Plus 215/55 R17 98W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Primacy 4 Plus 215/55 R17 98W
Усі ціни 25 →Шина Michelin Primacy 4+ 215/55 R17 98W XL | 5 816 грн. |
Michelin Primacy 4+ 215/55 R17 98W XL | 6 170 грн. |
Michelin Primacy 4 Plus (215/55R17 98W) | 5 952 грн. |
Michelin PRIMACY 4+ 215/55 R17 98W FP XL (8031232876) | 10 870 грн. |
Michelin Primacy 4+ 215/55 R17 98W | 6 899 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Michelin Primacy 4 Plus 215/55 R17 98W
Ціни на Michelin Primacy 4 Plus 215/55 R17 98W |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 Plus 215/55 R17 94V | від 5 323 грн. | 43 пропозиції | ||
Michelin Primacy 4 Plus 215/55 R17 94W | від 5 484 грн. | 31 пропозиція | ||
Michelin Primacy 4 Plus 215/55 R17 98W | від 5 816 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →