Літня шина Michelin Energy Saver Plus 185/65 R14 86T
Відео 8Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Michelin Energy Saver Plus 185/65 R14 86T 185/65 R14 86 H 185/65 R14 86 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Energy Saver Plus 185/65 R14 86T
Усі ціни 34 →Шина Michelin Energy Saver Plus 185/65 R14 86T | 3 100 грн. |
Michelin Energy Saver Plus 185/65 R14 86T | 3 252 грн. |
Michelin ENERGY SAVER + 185/65 R14 86T (9051037885) | 5 420 грн. |
Michelin Energy Saver Plus 185/65 R14 86T | 3 230 грн. |
Летние шины Michelin Energy Saver Plus 185/65 R14 86T XL 1002105662 | 3 275 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Michelin Energy Saver Plus 185/65 R14 86T
Ціни на Michelin Energy Saver Plus 185/65 R14 86T |
---|---|---|---|---|
Michelin Energy Saver Plus 185/65 R14 86H | від 5 586 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin Energy Saver Plus 185/65 R14 86T | від 3 071 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →