Літня шина Michelin Latitude Sport 3 225/65 R17 102V
Відео 12Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Michelin Latitude Sport 3 225/65 R17 102V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Latitude Sport 3 225/65 R17 102V
Шина Michelin Latitude Sport 3 225/65 R17 102V | 5 041 грн. |
Michelin Latitude Sport 3 225/65 R17 102V XL | 5 209 грн. |
Michelin Latitude Sport 3 225/65 R17 102V XL | 5 500 грн. |
Michelin Latitude Sport 3 225/65 R17 102V 66127 | 5 432 грн. |
Michelin Latitude Sport 3 225/65 R17 102V XL | 5 405 грн. |
0 4 2 9 |
Мав її на машині із заводу. Не думавши, що літня гума може так гудіти. Непогана керованість Гуде що капець. Anton Kukoba: користуюся Michelin Latitude Sport 3 235/55 R19 105V менше місяця |
Показано 1 з 15 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Michelin Latitude Sport 3 225/65 R17 102V
Ціни на Michelin Latitude Sport 3 225/65 R17 102V |
---|---|---|---|---|
Michelin Latitude Sport 3 225/65 R17 102V | від 5 209 грн. | 5 пропозицій | ||
Michelin Latitude Sport 3 225/65 R17 106V | від 4 956 грн. | 32 пропозиції | ||
Michelin Latitude Sport 3 225/65 R17 106V Jaguar/Land Rover | від 4 955 грн. | 15 пропозицій | ||
Michelin Latitude Sport 3 225/65 R17 106V Land Rover | від 5 238 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →