Зимова шина Michelin Pilot Alpin PA5 235/55 R17 103V
Відео 12Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Alpin PA5 235/55 R17 103V 235/55 R17 103 H 235/55 R17 103 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Alpin PA5 235/55 R17 103V
Michelin Pilot Alpin 5 235/55 R17 103V XL | 7 460 грн. |
Шини Michelin Pilot Alpin 5 235/55 R17 103V XL | 12 408 грн. |
Michelin PILOT ALPIN 5 235/55 R17 103V XL (8054480163) | 13 650 грн. |
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Alpin PA5 235/55 R17 103V
Ціни на Michelin Pilot Alpin PA5 235/55 R17 103V |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Alpin PA5 235/55 R17 103H | від 6 904 грн. | 24 пропозиції | ||
Michelin Pilot Alpin PA5 235/55 R17 103V | від 7 460 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →