Шліфувальна машина Milwaukee M18 BQSS-0 (4933479966)
Відео 5Фото 10 |
Milwaukee M18 BQSS-0 акк. відсутнійкейс / акк. 2 шт 5 Агод |
|
Модель BQSS-0 поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee M18 BQSS-0
Усі ціни 7 →Шлифовальная машина Milwaukee M18 BQSS-0 (без АКБ и ЗУ) (4933479966) 49334 | 6 533 грн. |
Шліфувальна машина Milwaukee M18 BQSS-0 (без АКБ та ЗП) (4933479966) 49334 | 6 842 грн. |
Milwaukee M18 BQSS-0 (4933479966) M18BQSS-0(4933479966) | 6 845 грн. |
Milwaukee Шліфувальна машина Milwaukee M18 BQSS-0 (без АКБ та ЗП) (4933479 | 6 842 грн. |
Стрічкова шліфмашина Milwaukee M18 BQSS-0 (4933479966) | 6 843 грн. |
Шліфмашина вібраційна акумуляторна M18 BQSS-0 MILWAUKEE | 7 588 грн. |
Шліфувальна машина Milwaukee M18 BQSS-0 (без АКБ та ЗП) (4933479966) | 8 596 грн. |
Відеоогляди
Модификації Milwaukee M18 BQSS-0
Ціни на Milwaukee M18 BQSS-0 |
---|---|---|---|---|
Milwaukee M18 BQSS-0 | від 6 533 грн. | 7 пропозицій | ||
Milwaukee M18 BQSS-502B | від 25 600 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →