Гайковерт Milwaukee M18 BIW12-402C (4933443607)
Фото 4 |
Milwaukee M18 BIW12-402C акк. 2 шт 4 Агод акк. відсутній |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee M18 BIW12-402C
Гайкокрут акумуляторний 1/2" MILWAUKEE, M18 BIW12-402C, 240Нм (+ заряд.при | 19 472 грн. |
Milwaukee M18 BIW12-402C 1/2'' 4933443607 | 29 240 грн. |
Milwaukee M18 BIW12-402C 1/2'' 4933443607 | 29 971 грн. |
Milwaukee M18 BIW12-402C 1/2'' 4933443607 | 30 702 грн. |
Акумуляторний гайковерт Milwaukee 1/2" M18 BIW12-402C 240 Нм (4933443607) | 19 473 грн. |
Особливості комплектації:
- Модель M18 BIW12-0 — поставляється без кейса, зарядного пристрою та акумуляторів
- Модель M18 BIW12-402C — в комплекті кейс, зарядний пристрій і 2 акумулятора (4 Агод)
Модификації Milwaukee M18 BIW12-402C
Ціни на Milwaukee M18 BIW12-402C |
---|---|---|---|---|
Milwaukee M18 BIW12-402C | від 19 472 грн. | 5 пропозицій | ||
Milwaukee M18 BIW12-0 | від 9 676 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →