Болгарка Bosch GWS 18V-10 Professional 06019J4002
Відео 3Фото 6 |
Bosch GWS 18V-10 Professional 06019J4002 |
|
Потужна (за мірками акумуляторних пристроїв) болгарка з безщітковим двигуном. За заявами виробника, вона призначена для інтенсивної (професійної) роботи і є еквівалентом 1000-ватним мережевим КШМ. Пристрій оснащений безключовими механізмами кріплення 125-мм диска (за допомогою швидкозатискної гайки) і захисного кожуха (за допомогою відкидної лапки). Болгарка Bosch GWS 18V-10 Professional має численні «фішки», що забезпечують безпеку і комфорт під час роботи. До них належать: захист двигуна від перевантажень, муфта для запобігання заклинювання диска, гальмо вибігу мотора і автоматична зупинка при падінні інструменту на підлогу (функція Drop Control). У даній комплектації КШМ поставляється у вигляді «тушки» (без акумуляторної батареї і зарядного пристрою).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GWS 18V-10 Professional 06019J4002
Усі ціни 39 →Аккумуляторная угловая шлифмашина Bosch GWS 18V-10 Professional 06019J4002 | 5 229 грн. |
Акумуляторна кутова шліфмашина Bosch GWS 18V-10 Professional (без акб і з/ | 6 725 грн. |
Аккумуляторная бесщеточная угловая шлифмашина Bosch Professional GWS 18V-1 | 6 725 грн. |
Акумуляторна болгарка Bosch GWS 18V-10 Professional Каркас (06019J4002) 06 | 6 725 грн. |
Акумуляторна кутова шліфмашина Bosch GWS 18 V-10 Professional (18 В, без А | 6 725 грн. |
Модификації Bosch GWS 18V-10 Professional 06019J4002
Ціни на Bosch GWS 18V-10 Professional 06019J4002 |
---|---|---|---|---|
Bosch GWS 18V-10 Professional 06019J4002 | від 5 229 грн. | 39 пропозицій | ||
Bosch GWS 18V-10 Professional 06019J4004 | від 14 999 грн. | 41 пропозиція | ||
Bosch GWS 18V-10 Professional 06019J4003 | від 10 320 грн. | 3 пропозиції |