Болгарка Metabo WPB 18 LT BL 11-125 Quick 613059840
Фото 12 |
Metabo WPB 18 LT BL 11-125 Quick 613059840 |
|
Модель 613059850 поставляється без аксесуарів, модель 613059840 поставляється без акумулятора і зарядного пристрою, але з кейсом, в комплекті моделі 613059660 два акумулятора (5.5 Агод), зарядний пристрій і кейс.
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo WPB 18 LT BL 11-125 Quick 613059840
Усі ціни 8 →Акумуляторна болгарка Metabo WPB 18 LT BL 11-125 Quick в MetaBOX 165 L без | 9 496 грн. |
Акумуляторна кутова шліфмашина Metabo WPB 18 LT BL 11-125 QUICK з кейсом M | 9 496 грн. |
Акумуляторна кутова шліфмашина Metabo WPB 18 LT BL 11-125 Quick безщіткова | 9 496 грн. |
Угловая шлифмашина аккумуляторная Metabo WPB 18 LT BL 11-125 Quick (613059 | 11 039 грн. |
Акумуляторна кутова шліфмашина Metabo WPB 18 LT BL 11-125 Quick (18 В, без | 11 039 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Metabo WPB 18 LT BL 11-125 Quick 613059840
Ціни на Metabo WPB 18 LT BL 11-125 Quick 613059840 |
---|---|---|---|---|
Metabo WPB 18 LT BL 11-125 Quick 613059850 | від 8 433 грн. | 10 пропозицій | ||
Metabo WPB 18 LT BL 11-125 Quick 613059660 | від 23 678 грн. | 4 пропозиції | ||
Metabo WPB 18 LT BL 11-125 Quick 613059840 | від 9 496 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →