Змішувач MIXXUS Kub 003 SS0030
MIXXUS Kub 003 SS0030 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Kub 003 SS0030
Усі ціни 21 →Mixxus Смеситель для душа MIXXUS KUB-003 (SS0030) | 1 462 грн. |
Змішувач для душа Mixxus KUB-003 (SS0030) | 1 462 грн. |
Змішувач для душу MIXXUS KUB-003 (SS0030) | 1 462 грн. |
Вбудована душова система MIXXUS KUB-003 INNER BLACK (нерж. сталь) (MI5944) | 6 206 грн. |
Змішувач Для Душу Mixxus Kub-003 (Ss0030) | 1 462 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →