Змішувач MIXXUS Fit 003 SS2821
MIXXUS Fit 003 SS2821 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Fit 003 SS2821
Усі ціни 11 →Змішувач для душу одноважільний MIXXUS FIT сатин нержавіюча сталь з душови | 1 506 грн. |
Mixxus Смеситель для душа MIXXUS FIT-003 (SS2821) | 1 506 грн. |
Змішувач для душу MIXXUS FIT-003 (SS2821) | 1 506 грн. |
Змішувач для душа MIXXUS FIT-003 (SS2821) | 1 506 грн. |
Змішувач для душу MIXXUS FIT-003 (SS2821) (SR202910) | 1 506 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →