Змішувач MIXXUS Eva 003 MI5787
MIXXUS Eva 003 MI5787 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Eva 003 MI5787
Усі ціни 8 →Змішувач для душу одноважільний MIXXUS EVA-003 сатин нержавіюча сталь з ду | 1 323 грн. |
Змішувач для душу MIXXUS EVA-003 (нержавіюча сталь SUS304) (MI5787) | 1 323 грн. |
Змішувач для душа MIXXUS EVA-003 (нерж. сталь SUS304) (MI5787) | 1 323 грн. |
Змішувач для душу MIXXUS EVA-003 (нерж. сталь SUS304) (MI5787) | 1 323 грн. |
Змішувач для душу Mixxus Eva-003 (нерж. сталь SUS304) (MI5787) | 1 323 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →