Змішувач MIXXUS Kub 002 SS0027
MIXXUS Kub 002 SS0027 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Kub 002 SS0027
Усі ціни 7 →Змішувач для гігієнічного душу MIXXUS KUB-002 на біде одноважільний чорний | 1 197 грн. |
Змішувач для біде Mixxus KUB-002 Black з нерж. сталі SUS304 (кол. чорний) | 1 197 грн. |
Змішувач для біде Mixxus KUB-002 Black з нерж. сталі SUS304 (Цв. чорний) ( | 1 197 грн. |
Змішувач для біде Mixxus KUB-002 Black з неірж. сталі SUS304 (Цв. чорний) | 1 197 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу одноважільний MIXXUS KUB-002 чорний нержаві | 1 197 грн. |
Змішувач для біде Mixxus KUB - 002 | 1 352 грн. |
Змішувач для біде з нерж. стали SUS304 MIXXUS KUB-002 (SS0027) | 1 071 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →